İletişim
alt

Mona Lisa Gençlik Serumu

Mona Lisa Gençlik Serumu’nun
su bazlı benzersiz içeriği ile kırışıklıklara karşı savaşın ve cildinizin daha genç
görünmesine yardımcı olun!


Mona Lisa Serum Nedir?

Mona Lisa Gençlik Serumu, günlük kullanım için geliştirilmiş eşsiz bir serumdur.

Güneş hasarı, ince çizgiler ve diğer yaşlanma belirtilerinin görünümünü önemli ölçüde azaltırken, cilt tonunu düzenler ve elastikiyet artışı sağlar.

Mona Lisa Gençlik Serumu, ilk kullanımdan itibaren günlük cilt bakım rutininizin vazgeçilmez bir parçası olur. Su bazlı hafif yapısı ve uygulama sonrası cilde dolgun bir görünüm kazandırması gözle görülür şekilde daha genç görünmeye, sıkı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Mona Lisa Gençlik Serumu’nun içeriğinde bulunan %100 organik kök hücreler ve resveratrol yaşlanmayı önler, çift moleküllü Hyaluronik Asit güçlü nemlendirme ve ciltte su tutma etkisi ile cildin daha canlı gözükmesini sağlar.

Mona Lisa Gençlik Serumu Cilde Nasıl Etki Eder?

Mona Lisa Gençlik Serumu su bazlı bir kremdir, bu nedenle tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilir.

İçeriğinde bulunan çift moleküllü Hyaluronik Asit cilde oldukça güçlü hidrasyon sağlar, nemlendirir ve uzun süreli etki eder.

Çift moleküllü Hyaluronik Asit sayesinde bir serumdan beklenebilecek dolgu etkisi en üst düzeydedir.

Dokudaki hücre yenilenmesini destekleyerek cildin doğal, parlak ve canlı formunun geri kazandırılmasına önemli ölçüde yardımcı olur.

Ginkgo Biloba Bitkisinden Elde Edilen Organik Kök Hücreler ile Cildiniz Zamanın Etkilerine Meydan Okuyor!

Mona Lisa Gençlik Serumu’nun içeriğinde bulunan organik kök hücreler Ginkgo Biloba bitkisinden elde edilmiştir.

Bu bitki 1945 Hiroşima nükleer saldırısında hayatta kalan tek canlıdır.

Mona Lisa’nın benzersiz yapısının önemli bir parçası olan organik kök hücreler cildin tahriş ve dökülme olmadan yeniden yapılanmasına ve antioksidanlar ile cildin yenilenmesine yardımcı olur.

Mona Lisa Gençlik Serumu’nun İçeriğinde Neler Bulunur?

    Mona Lisa Gençlik Serumu su bazlı bir içeriğe sahiptir ve 5 ayrı aktif maddeden oluşmaktadır. Bunlar:
  • Hyaluronik Asit: İçeriğinde bulunan çift moleküllü Hyaluronik asit sayesinde cilt derinlemesine nemlendirilir. Düzenli kullanımda dolgu etkisini güçlü bir şekilde göstermeye başlar.
  • Hyaluronik Asit: Mikrosferik yapıda olduğu için Mona Lisa Gençlik Serumu’nun içeriğinde bulunan tüm aktif maddeler sadece birka dakika içerisinde cilt altı dokusuna (dermis) ulaşmış olur.
  • Resveratrol: Anti-aging özelliği ile cildi yaşlılık etkilerine karşı korur. Hücre yenilenmesinin hızlanmasına yardımcı olur.
  • SPF: Mona Lisa Gençlik Serumu’nun içeriğinde 15 faktör güneş koruyucu bulunmaktadır. Günlük anti-aging serum olarak güneşin zararlı ışınlarından korunmanıza yardımcı olur.
  • Meristem Hücreleri: Ginkgo Biloba bitkisinden elde edilen organik kök hücreler cilt altında bölünerek hücrelerin, kollajen ve elastin liflerinin artmasını sağlar.
  • Argan Yağı: Mona Lisa Gençlik Serumu’nun içeriğinde bulunan argan yağı, cildin ipeksi bir görünüm kazanmasını sağlar. Argan yağı cilt altına nüfuz ederek kıl foliküllerinde biriken bakterilerin dışarı atılmasını sağlayarak sebumları yok eder.

Cildinizin canlılığını ve esnekliğini ortaya çıkarmak için Mona Lisa Gençlik Serumu’nu günlük rutininize mutlaka ekleyin!

Birçok kişi, cilt serumlarının cilde nasıl etki ettiğini ve diğer cilt bakım ürünlerine göre nasıl farklılıkları olduğu konusunda kafa karışıklığı yaşamaktadır.

Makyajsız ve güzel görünmek istiyorsanız, ancak cilt bakım rutininizin bir parçası olarak doğal bir yaşlanma karşıtı serum kullanmıyorsanız, güzellik yolunda atılan adımların çoğunu kaçırıyor olabilirsiniz.

Neden Yaşlanma Karşıtı Serum Kullanılmalısınız?

Cilt bakım rutinlerine eklenen birçok ürünün bir dizi antioksidan ve cildi yenileyen besinler içerdiği doğrudur.

Ancak serumlar özeldir.

Yüz serumları, tipik yüz nemlendiricilerinden daha yüksek konsantrasyona sahip aktif bileşenler içeren hafif nemlendiricilerdir.

Özellikle yaşlanma karşıtı serumlar belirli ihtiyaçları daha odaklı ve zengin bir içerik ile ele almak için geliştirilen konsantre formülasyonlardır.

Yaşlanma karşıtı serumların uzun süreli kullanımı daha sağlıklı ve sıkı bir cilde sahip olmanıza, cilt tonunun eşitlenmesine ve kırışıklıkların düzeltilmesine yardımcı olur.

Özellikle genç yaşlarda kullanılan yaşlanma karşıtı serumlar cilt hasarlarının oluşmasını çok daha uzun süre geciktirir.

Mona Lisa Gençlik Serumu ile Cildinize Maksimum Etki

Mona Lisa Gençlik Serumu, cildin beslenmesini maksimum düzeyde tutarak onarım sürecini hızlandırır.

Tıpkı fiziksel olarak aktif olmaya yada dikkatlice yemeye başlamak için hiçbir zaman geç olmadığı gibi, yaşamın temel bir parçası olan cilt bakımı için de geçerlidir.

Yaşlanma ve çevresel etkilerin zararlarını görmeye başlamadan önce cildiniz için önemli bileşenlerle dolu Mona Lisa Serum’u kullanmak, gerek şimdi gerek uzun vadede genç ve güzel bir cilde sahip olmanıza önemli ölçüde yardımcı olur.

ÜRÜNLER HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN

E-BROŞÜR İNDİR