İletişim
alt

Yoğun iş temposu ve
Erkekler

18 Kasım 2018

Yoğun iş yaşamı insanın dengesini alt üst ediyor. Hele İstanbul’da yaşıyorsak her sabah ve her akşam ortalama 2 saatlik bir trafiğe katlanmak zorunda kalıyoruz. Daha sona eren bir iş günün olumlu olumsuz etkilerini içimize sindiremeden yeni bir güne başlamak zorunda kalıyoruz.

Ne yazık ki artık bu tür sorunlar dünyanın her yerinde yaşanıyor ve insanlar kendilerini iyi hissetmek için türlü çareler arıyorlar. İsviçre’de Plastik cerrah Dr Alain Tenenbaum, kendini yenilemek isteğiyle kliniğine başvuran erkek sayısında ciddi bir artış olduğunu söylüyor.

alt

Kırışıklıklar, çizgiler, sarkmalardan kurtulmak için artık çok daha fazla erkek hastanın Endopeel uygulaması yaptırdığını ifade ediyor. Dr. Tenenbaum, en fazla 20 dakika süren uygulamanın öğle tatilinde bile yapıldığını, olumlu etkilerinin hemen görüldüğünü ve artarak devam ettiğini sözlerine ekliyor. Tüm Avrupa ülkelerinde, Latin Amerika ülkelerinde, Japonya vb uzak doğu ülkelerinde güvenle kullanılan Endopeel yöntemini erkek hastaların da sıklıkla tercih ettiğini belirtiyor.

Bize Ulaşın

Aşağıdaki formu doğru ve eksiksiz doldurunuz.

DİĞER YAZILAR